Mida kujutab endast biorevitalisatsiooni protseduur?

Biorevitalisatsioon on populaarne nahka taaselustav protseduur, mille käigus viiakse ülipeene nõela abil naha sügavamatesse kihtidesse hüaluroonhapet, mis taastab naha niiskustasakaalu ja ennetab vananemismärkide ilmumist.

Meie nahk sisaldab ka loomupäraselt suures koguses hüaluroonhapet, aga aja möödudes vaibub fibroblastide võime seda nahas piisavalt toota ja see põhjustab peenete kortsukeste teket, tuhmi jumet ning elutut nahka.

Biorevitalisatsiooni teostamiseks kasutame meie kliinikus kõige uuema põlvkonna kauapüsivat preparaati nimega Juvederm Volite. Protseduuri käigus viiakse sügavamatesse nahakihtidesse hüaluroonhappe depood, mis püsivad seal kuni 9 kuud ja säilitavad naha niiskustasakaalu.

Selleks, et süsteprotseduur kliendile mugav oleks, kasutame eelnevat naha lokaalset tuimestamist ravikreemiga.

Kellele biorevitalisatsiooni protseduur sobib, millal sellega alustada ja kui tihti protseduuri teha?

Üldiselt soovitame seda protseduuri korrata iga 9 kuu tagant ja muuta see pigem oma iga–aastaseks ilurituaaliks. Protseduuriga võiks iga–aastaselt alustada 30ndates eluaastates (olenevalt naha kvaliteedist ka varem või hiljem). Me teame, et naha kvaliteedi määravad osaliselt geenid, meie toitumisharjumused ja elustiil. Suuresti aga ka see, kuidas me oma naha eest rutiinselt hoolt kanname (eriti alates 30ndatest eluaastates). Biorevi protseduuri järjepidevus annab võimaluse nautida praegu ja hilisemas eas kvaliteetset, säravat ning nooruslikku nahka.

Kui oled otsustanud, et soovid oma nahka hoida võimalikult kaua noorusliku ja säravana, siis on biorevi protseduur Sinu asendamatu ilurituaal!

Proviisor/ BS Medical Aesthetics

Merilin Kiis

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna proviisorõppe erialal ning töötanud nii apteegis proviisorina, ravimite müügiga tegelevates ettevõtetes kui ka 7 aastat meditsiiniõdede ja ämmaemandate ravimiõpetuse õppejõuna Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Meditsiin on olnud mulle alati südamelähedane. Erilist huvi olen tundnud nahahoolduse ja esteetilise meditsiini vastu, millega olen olnud seotud enam kui 14 aastat. Usun, et oma naha eest hoolitsemine, sellele tähelepanu pööramine on hoolsuse ja endast lugupidamise üks osa.
Teadmine, et ainult kvaliteetsed, aktiivseid koostisosi omavad nahahooldused ja toimingud ning eeskujulik koduhoolduse rakendamine annavad ootuspäraseid tulemusi, motiveerib mind iga päev antud valdkonnas töötama. Tõeline rõõm on näha sära klientide silmis, kui nad on avastanud selle, kui lihtne võib olla tegelikult efektiivsete tulemuste ja kauni naha saavutamine.
Share on