Medical Aesthetics

Teenus

Mesoteraapia

Mesoteraapia on efektiivne nahka vitamiinide, mineraalainete, aminohapete ja hüaluroonhappega rikastav protseduur. Kasutame protseduuri teostamiseks kõrgelt hinnatud Prantsusmaa FILLMED preparaate.

FILLMED mesoteraapia protseduuriga viiakse eelnevalt tuimestatud naha erinevatesse kihtidesse ülipeene nõela abil vitamiine, aminohappeid, koensüüme, mineraalaineid ja hüaluroonhapet – kõike vajalikku selleks, et nahk oleks särav, värske ja nooruslik!

Protseduur niisutab nahka sügavuti, ahendab poore, stimuleerib nahka tootma kollageeni, silub miimikakortse ja muudab naha säravaks ning värskeks. Kaotab tuhmi ja väsinud jume.

Protseduuri teostame näole, silmaümbruspiirkonnale, kaelale ning kätele.

Protseduur algab pindmise happekoorimisega, mis eemaldab surnud naharakud ja tagab preparaadi parema jõudmise nahka. Sellele järgneb naha lokaalne tuimestamine ravikreemiga. Tuimestatud nahal viiakse läbi mesoteraapia süsteprotseduur.

Süsteprotseduuri järgselt kantakse näo ja silmaümbruse mesoteraapia teostamisel nahale rahustav mask, mida  kombineerime noorendava ja nahka stimuleeriva LED valgusraviga. Protseduuri lõppedes kantakse nahale taastav kreem ning SPF hoolduskreem.

 

-Näonahale sära andev mesoteraapia protseduur  BIONURTRIGLOW

Näidustus: tuhm nahatoon, nahakuivus, kortsud, ebaühtlane nahatoon.

 

-Silmaümbruse mesoteraapia protseduur  BEAUTYFYEYE

Näidustus: kanavarbad, naha kvaliteedi langus silmaümbruses.

 

-Kaela biorevitalisatsioon/noorendamine BIONUTRINECK

Näidustus: kuivus, kaelal naha prinkuse kadu, kaelakortsud

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile