Medical Aesthetics

Teenus

Lõõgastav nahka noorendav näomassaaž

Näomassaaž on väga populaarne iluprotseduur, et aeglustada vananemisprotsesse ja saavutada nooruslikuma väljanägemisega näonahk. Näomassaaž on sama oluline ja kasulik kui kehamassaaž. Kindlasti ei ole see mitte ainult lõõgastav protseduur, vaid oluline toiming nooruslikuma ja pinguldatud näonaha saavutamiseks.

Miks võiks tulla näomassaaži?

Oluline märksõna on järjepidevus. Loo näomassaažist iganädalane lõõgastav rituaal, mis maandab stressi, aitab ära hoida naha lõtvuse arengut ning taastab noorusliku särava ning pinguldatud ilme.

Regulaarne näomassaaž aitab taandada enneaegseid vananemisilminguid. Paraneb naha verevarustus ning ainevahetus, tõuseb kollageeni ja elastiini süntees, paraneb rakkude regeneratsioon.

Näomassaaž parandab lümfiringet ja taandab turseid silmaümbruses. Nahale tekib eriline „glow“ ja nahk näib terve ja klaar.

Näomassaaži teeb eriliseks see, et see toimib terapeutiliselt nii kehale, vaimule kui ka hingele. Käte puudutused näol vabastavad suures hulgas endorfiine ehk heaoluhormoone, mis tekitavad rahulolutunnet ning maandavad stressi.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile