Medical Aesthetics

Mis on Mary Cohr iluhoolitsus?

Mary Cohr on innovatiivne prantsuse professionaalne nahahooldussari, mis seob endas looduse jõudu ning kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada kliendi maksimaalsed ootused tulemuste osas ja rahulolu oma naha suhtes.

Hoolitsused põhinevad aroomiteraapial ning pakuvad meelelist naudingut ja efektiivseid tulemusi. Mary Cohr hoolitsustes kasutatavad tooted sisaldavad puhtaid taimseid aktiivaineid. Tooted ei sisalda parabeene, GMO-d, mineraalõli ning tooteid ei ole testitud loomade peal.

Age Firming näohoolitsus

Näohoolitsus, mis värskendab väsinud ja lõtvunud näonahka!

Hoolitsuse käigus töödeldakse kortsukesi hüaluroonhapet sisaldava aplikaatoriga, mis tõstab naha niiskustasakaalu ja silub ajaga tekkinud soovimatuid kortsukesi. Beaute Lifting näohoolitsus taastab naha elastsuse ning toonust muutes jume säravaks ning nooruslikuks.

Hoolduse tulemusena on näonahk silmnähtavalt noorem ja värskem, kortsud silutud. Ideaalne hooldus enne tähtpäeva, et olla eriti särav ja nooruslik.

Dermo Peeling PH näohoolitsus

Näohoolitsus, mis ühtlustab jumet ning taastab naha sära!

Hoolitsuse käigus eemaldatakse nahapinnalt elutud rakud ja stimuleeritakse uute rakkude tekkimist. Toodetes leiduvad aktiivained stimuleerivad kollageeni ja elastiini sünteesi ning pärsivad liigse pigmendi teket nahas, mis muudab naha nooruslikuks ning säravaks. Lõõgastav massaaž stimuleerib vereringet nahas, mis soodustab aktiivainete imendumist. Massaažile järgnevalt kantakse nahale rahustav, toitev ning naha kaitsevõimet tõstev alginaatmask.

Hoolitsuse tulemusena ühtlustub naha toon, nahk on pingul, särav ning nooruslik.

Hoolitsus sobib suurepäraselt peale pingelist ja stressirohket perioodi. Samuti on asendamatu enne olulisi sündmusi.

CatioVital Youth aparaadihoolitsus näole

Sügavpuhastav, sära taastav, näonahka ergutav ja ilu andev aparaadihoolitsus!

Personaalselt kohandatav nahka uuendav, sügavpuhastav ja ilu andev aparaadihooldus, kasutab innovaatilist “dünaamilise ionisatsiooni“ meetodit.

Eksklusiivne Mary Cohr CatioVital Cellular Energy aparaat võimaldab teostada hoolitsust vastavalt igale nahaseisundile ja vanusele.

Hooldus koosneb kolmest põhietapist – sügavpuhastav termomask (vajadusel ka mehaaniline puhastus), topeltionisatsioon ja lõõgastav massaaž. Seejärel kantakse näonahale naha vajadusest lähtuv mask ja soovil teostatakse mehaaniline näopuhastus. Hoolduse lõpetuseks valitakse vastavalt naha vajadusele näoseerum ja kreem.

 

CatioVital näohoolduse absoluutsed vastunäidustused:

  • Südamestimulaator
  • Epilepsia
CatioLift aparaadihoolitsus näole

Näonahka intensiivselt pinguldav hoolitsus läbi lihaste stimulatsiooni.

CatioVital Lift pinguldav aparaadihooldus näole ja kaelale silub silmnähtavalt kõik peened ja sügavad jooned, tõstab ja täidab kortse, „voolib“ näoovaali ning muudab naha nooruslikumaks ja säravamaks.

Hooldus koosneb 3 põhietapist – ainevahetuse stimulatsioon jääkainete eliminatsiooniks ja tursete alandamiseks, näolihaste stimulatsioon ning noorendav näomassaaž. Seejärel kantakse peale mask ning lõpetuseks valitakse naha vajadustele sobiv seerum ja kreem.

Hoolitsust soovitame alates 30. eluaastast.

 

CatioLift näohoolduse absoluutsed vastunäidustused:

  • Rasedus
  • Südamestimulaator
  • Onkoloogilised haigused

Protseduuri lihasstimulatsiooni osa ei teostata piirkonda, mida on ravitud botuliinisüstide või täitesüstidega.

CatioVital Youth Deluxe aparaadihoolitsus näole

Personaalselt kohandatav sügavpuhastav, ilu andev ja noorendav aparaadihoolitsus.

Kaks – ühes hooldus – Catiovital + CatioLift näohoolitsus.

Antud hoolitsus sobib klientidele, kes soovivad läbi ühe hoolduse sügavpuhastada, toita ja noorendada oma näonahka. Tegemist on intensiivselt noorendava hoolitsusega, mida soovitame alates 30.eluaastast.

 

CatioVital Deluxe näohoolduse absoluutsed vastunäidustused:

  • Rasedus
  • Südamestimulaator
  • Onkoloogilised haigused
  • Epilepsia

Protseduuri lihasstimulatsiooni osa ei teostata piirkonda, mida on ravitud botuliinisüstide või täitesüstidega.

Age Signes Reverse luksuslik näohoolitsus

Vähendab nähtavalt kõiki vananemisilminguid! Tänu ANTI-AGEING IMMUNITY unikaalsele ja revolutsioonilisele kontseptsioonile tõstab hooldus naha immuunsust ja hoiab ära vananemise ilminguid. Hooldus, mis hõlmab kõiki piirkondi, kus asuvad nähtavad vananemisilmingud. Hoolduse tulemusena on nahk silutud ja pinguldatud. Tumedad laigud taanduvad, nahk on niisutatud ning jume särav.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile