Medical Aesthetics

Teenus

Renophase naharavi

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Renophase Paris on ohutu ja samas efektiivseim tehnoloogia naharavis. See tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada kudesid, pakkudes samal ajal naha vastupanujõu tugevdamist kaheetapilises ravis.
Kuna üldjuhul on nahaprobleemide taga keskkonna negatiivsed mõjud, päike, saastatus, kiirgus, hormonaalse tasakaalu kõikumised ja naha mikrotsirkulatsiooni puudujäägid, siis on Laboratoires Renophase Paris oma patenteeritud aktiivained välja töötanud just eelnimetatud probleemide algtekitajaid silmas pidades.

Renophase erinevad ravihooldused on näidustatud hüperpigmentatsiooni, elutu jume, akne ja probleemse naha esinemisel. Samuti omavad hooldusetes kasutatavad aktiivained näonahka noorendavat toimet, stimuleerides kollageeni ja elastiini sünteesi, ning muutes naha säravaks ja pinguldatuks.

Renophase hoolitsuste näidustused:

-pigmendilaigud;
-ebaühtlane jume;
-miimilised jooned;
-rasune ja ebapuhas näonahk;
-akne;
-tuhm ja elutu jume;
-aknearmid.

Vastunäidustused:

– aktiivne herpesviiruse lööve näopiirkonnas;
-vigastatud nahapind;
-rasedus ja laktatsiooni periood;

Protseduuri päeval on keelatud:

-päevitamine ja solaarium;
-saun;
-aktiivne sport, mis põhjustab higistamist.

Ravikuuri ajal on soovitav kasutada päikesekaitsekreemi vähemalt SPF 15 ja Renophase hooldustooteid saavutamaks maksimaalse ravitulemuse.

Ravikuuri ajal on keelatud päevitamine ja solaarium, nahka ärritavate hooldustoodete kasutamine (konsulteeri erinevate kodus leiduvate toodete kasutamise osas eelnevalt iluterapeudiga), eeterlikke õlisid sisaldavate toodete kasutamine.

Protseduure võib teostada ühekordse hooldusena. Parima tulemuse tagab hoolduskuuri läbimine (4-6 protseduuri 7-10 päeva järel).

Naharavi akneilmingutega nahale

Näidustus: liigne rasuproduktsioon, komedoonid ja põletikulisele aknele kalduv nahk.

Probleemse naha all mõeldakse enamasti rasust ja aknele kalduvat nahka. Nahal esineb erinevaid põletikulisi (paapulid, pustulid) ja mittepõletikulisi (avatud ja suletud komedoonid) lööbeelemente. Tihti kaasneb probleemiga ka naha pindmine kuivus ja surnud naharakkude eemaldumise häire. Rohke rasu loob ummistunud poorides soodsad kasvutingimused bakteritele, mis omakorda põhjustab põletiku teket. Rasuse naha ja akne esinemise puhul on väga oluline takistada poorides ummistuse teket ning sellele järgevat põletiku kujunemist.

Hooldus soodustab naha ainevahetuslike protsesside normaliseerumist, põletiku taandumist ja komedoonide eemaldumist. Ahendab laienenud poore, ühtlustab jumet, tasandab näonaha struktuuri ning takistab uute lööbeelementide teket.

Tulemus: puhtam, siledam ja lööbeelementideta nahk.

Noorendav ja sära andev keemiline koorimine

Näidustus: on asendamatu neile, kes soovivad juba sama päeval peale protseduuri olla säravad ja kaunid.

Näonaha pinguldatus ja nooruslikkus sõltuvad suuresti kollageeni ja elastiini kaitsvast toimest. Aja möödudes kollageeni ja elastiini süntees väheneb, nahk muutub õhemaks ning prinkus kaob.

Protseduur annab näonahale värskuse ja sära, niisutab, ahendab poore ning ühtlustab jumet. Toetab kollageeni ja elastiini sünteesi.

Tulemus: värskem, siledam ja noorem näonahk.

Depigmenteeriv keemiline koorimine pigmendilaikudele

Näidustus: näonaha pigmentatsioonihäired.

Jätkuv ja pikaajaline kokkupuude päikesekiirgusega põhjustab tihti nahale ebameeldivaid pruunikaid laike. Kahjuks on pigmendilaigud enamasti pöördumatu kuluga ja nende värvus muutub pidevalt tumedamaks.

Intensiivne depigmenteeriv hooldus vähendab olemasolevaid pigmendilaike ja ennetab uute tekkimist. Terapeutiline meetod põhineb valgendavate, antioksüdantsete ja põletikuvastaste toimeainete kasutamisel, mis blokeerivad pigmendi moodustumist.

Tulemus: kirkam, ühtlase jumega noorem näonahk.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile