Medical Aesthetics

Teenus

Cliniccare ultrahelihooldus näole

Meditsiinis on ultraheliaparaate diagnostikas ja haiguste ravis edukalt kasutatud juba aastaid (nt raseduse kulgemise jälgimine ja loote piltide salvestamine).

Ilumaailmas on ultrahelile leitud rakendust nii näo- kui kehahooldustes.

Ultrahelihooldus näole on ideaalne neile, kellel on väsinud nahk ja hallikas jume. Protseduur on valutu, ei ärrita nahka ning sobib igas vanuses nii naistele kui ka meestele.

Näonaha puhastus ultraheli abil võimaldab nahka puhastada mustusest, rasust, surnud naharakkudest ja komedoonidest. Ultraheli aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Selline puhastus on valutu ja ei jäta nahale jälgi või turseid. Ultraheliga saadav mikrovibratsioon teeb nahale mikromassaaži ,mille käigus paraneb töö rakutasandil ning aktiveerub ainevahetus.

Protseduur soovitatakse korrata vähemalt üks kord nädalas kuu aja jooksul, seejärel üks kord kuus. Juba peale esimest protseduuri on märgatav pooride ahenemine ja naha rasususe vähenemine.

Ultrahelihoolduse teostamisel kasutab iluterapeut kõrgkvaliteetseid  Cliniccare.nahahooldustooteid

Cliniccare nahahooldustoodete üks peamine komponent on madalmolekulaarne hüaluroonhape. Hüaluroonhappel on oluline roll rakkude metaboolsesetes protsessides ja seda peetakse kõige olulisemaks naha niiskustasakaalu säilitavaks ühendiks.
Pärisnaha loomulik uuenemine ja sidekoerakkude omadused sõltuvad otseselt hüaluroonhappe kogusest, mis vanuse tõustes väheneb. See muudab naha vastuvõtlikumuks kahjulikele välisteguritele ja põhjustab kortsukeste teket. Selletõttu on hüaluroonhape väga hinnatud koostisosa vananemisvastastes toodetes.

Tavaliste hüaluroonhappemolekulide läbimõõt on 3000nm. Kuna epidermise rakkude vahekaugus on vaid 15 nm, ei suuda tavaline hüaluroonhape nahas kuigi sügavale tungida. Siiani on saanud see võimalikuks vaid otsesel süstimisel. Cliniccare on välja töötanud ainulaadse väikese molekuliga ioniseeritud hüaluroonhappe, mille molekulid on ainult 5 nm suurused ning seetõttu tungivad kergemini nahka ja annavad hoolduse järgselt silmaga nähtavaid tulemusi.

Cliniccare ultrahelihooldus näole

Esmalt toimub naha ettevalmistus protseduuriks. Nahk puhastatakse põhjalikult ja kantakse nahale ultraheligeel, mille valib iluterapeut vastavalt kliendi nahatüübile.

Ultrahelihoolduse toimel paraneb naha ainevahetus. Hoolduse käigus tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda tagades maksimaalse hooldusjärgse tulemuse.

Järgnevalt teostab iluterapeut lõõgastava massaaži, mis stimuleerib näolihaseid ja parandab naha verevarustust. Seejärel kantakse nahale näomask, mille valib iluterapeut vastavalt kliendi nahatüübile. Protseduuri lõpus kantakse nahale niisutav hooldustoode.

Puhastuse tulemusena:

 • kiireneb uute naharakkude tootmine ja paranevad naha ainevahetusprotsessid;
 • naha uuenemisprotsess kiireneb poole võrra – nahk muutub siledamaks, elastsemaks, jumekamaks ning miimilised kortsud pehmenevad;
 • näonahal vähenevad pigmendilaigud ja ebatasasused;
 • visuaalselt muutub nahk nooremaks;
 • põletikunähud taanduvad;
 • tursed vähenevad.

Vastunäidustused:

 • ägedad põletikulised ja allergilised nahahaigused, marrastused, haavad;
 • epilepsia;
 • väljendunud südamepuudulikkus, südamehaigused;
 • südamestimulaator;
 • raskekujuline suhkruhaigus;
 • pahaloomulised kasvajad;
 • verehaigused.
Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile