Medical Aesthetics

Teenus

pHformula dermatoloogiline nahauuendus

pHformula  on innovatiivne dermatoloogiline nahauuendussüsteem, mis leevendab efektiivselt nahaprobleeme nagu akne, hüperpigmentatsioon, nahapunetus ja vanusega kaasnev naha kvaliteedi langus.

pHformula laborid asuvad Hispaanias Barcelonas ja nende töö põhineb aastakümnete pikkusel kombineeritud kogemusel.

pHformula annab nahaspetsialistidele erilised võimalused mitmesuguste nahaseisundite leevendamiseks.

Vali omale sobivaim

pHformula keemilise koorimise protseduur

pHformula nahauuendussüsteem põhineb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Traditsiooniliselt kasutatakse tugevat hapet kõrgel kontsentratsioonil, pHformula meetodil on mitmete hapete kombinatsioon madalamas kontsentratsioonis ja seega ei põhjusta protseduur tugevat nahaärritust.

Uuenduslik meetod võimaldab tänu patenteeritud PH-DVC™  kompleksile  viia toimeained väga ühtlaselt ja aeglaselt naha erinevatesse kihtidesse. Eesmärgiks on naha minimaalne traumeerimine. pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi.

Ravikuuri ajal on keelatud päevitamine ja solaariumi külastamine, nahka ärritavate hooldustoodete kasutamine (konsulteeri erinevate kodus leiduvate toodete kasutamise osas eelnevalt nahaspetsialistiga), eeterlikke õlisid sisaldavate toodete kasutamine.

pHformula hoolduskuur

Protseduuride aktiivsus ja kordade arv sõltub paljuski naha hetkeseisundist ning soovitavast lõpptulemusest. Enne protseduuri hindab spetsialist nahka ja paneb koostöös kliendiga paika hooldusplaani. Konsultatsiooni käigus annab nahaspetsialist infot protseduurijärgse nahahoolduse kohta ja selgitab protseduuri olemust.

Naha kaitsmiseks on vajalik U.V. protect SPF30+ toote kasutamine kogu hoolduskuuri vältel. Päevitamine on vastunäidustatud nii kuuri ajal kui ka 10 päeva enne hoolduskuuri.

pHformula M.E.L.A protseduur

Protseduur sobib ideaalselt pigmentatsiooniprobleemidega nahale. Koorimine aitab eemaldada epidermise pinnale moodustunud liigset pigmenti. Protseduur muudab naha tooni ühtlasemaks ja aitab võidelda juba olemasolevate pigmendimuutuste vastu. Samuti takistab hooldus edasise pigmendimuutuse arengu eest.

pHformula A.G.E protseduur

Protseduur on mõeldud spetsiaalselt vananemismärkidega nahale. Hoolduse käigus kasutatavad aktiivained eemaldavad ja siluvad peened miimikakortsud, ühtlustub jume ning nahk saab tagasi taas tervisliku sära.

pHformula A.C.N.E protseduur

Protseduur, mis on mõeldud spetsiaalselt probleemsele nahale. Hooldus aitab eemaldada akne põhilisi lööbeelemente nagu komedoonid, põletikulised kolded ja naha ebatasasused. Reguleerib efektiivselt  rasueritust, ühtlustab naha struktuuri, võitleb põletiku ja punnidega.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile