Medical Aesthetics

Teenus

TCA TOUCH™ Medical hoolitsus

pHformula MD hooldussüsteem põhineb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille eesmärk on kontrollitud keemiline nahauuendus. Kontrollitud keemilise nahauuenduse toime erineb tavapärase koorimise toimest. Koorimine põhjustab peamiselt naha koorumist, kuid kontrollitud nahauuendus kutsub esile rakkude tavapärasest kiirema uuenemise nahas, vähendades seejuures traumat ja pindmist ärritust.

„pHformula on imeline. See on uue põlvkonna nahauuendussüsteem, mis rahuldab kõik mu patsientide vajadused suurepäraste tulemustega.“ Dr Elmarie Boshoff

„pHformula on mu ilupraksist nahauuendushoolduste osas täielikult muutnud. Protseduuride lai valik võimaldab rahuldada kõikide patsientide vajadusi.“ Dr S. van den Berg

NELI PÕLVKONDA APTEEKREID 

pHformula on traditsioonilise nahakoorimise asemel uuenduslike nahauuendushoolduste kasutamise osas jätkuvalt esirinnas. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina välja töötatud pHformula tooted ravivad edukalt nahaprobleeme nagu miimikakortsud ja vananev nahk, hüperpigmentatsioon, akne ning krooniline punetus. Kõikide pHformula MD uuenduslike arengute taga seisev uurimislabor on perelabor, mille asutas 19. sajandi lõpus Barcelonas Hispaanias apteeker nimega Don Antonio FitaTrias (PhD).

„Tänu pHformula MD toodetele suudame nüüd pakkuda arstidele ja patsientidele optimaalseid tulemusi ilma taastumisajata.“ Fernando Bouffard PhD meie nahauuendustoodete looja

TCA TOUCH™ sisaldab trikloroäädikhapet, mis stimuleerib nahka intensiivselt, toetab rakkude uuenemist ning on nahal äärmiselt hästi talutav ja tõhus.

Hooldusega saab klient kaasa ka oma isiklikud kodused hooldustooted ravikuuri läbimiseks!

TCA TOUCH™ MD näidustused ja toimed:

– pigmentatsioon ja nahatooni muutused;
– aknele kalduv nahk;
– vananemisvastane ja nahka noorendav toime (nägu, kael ja dekoltee);
– tuhm jume.

Vastunäidustused:

– aktiivne herpesviiruse lööve näopiirkonnas;
– vigastatud nahapind;
– rasedus ja laktatsiooni periood.

Ravikuuri ajal on soovitav kasutada päikesekaitsekreemi vähemalt SPF 15 ja TCA TOUCH™ MD hoolduskuuriga kaasas olevaid hooldustooteid saavutamaks maksimaalse ravitulemuse.

Ravikuuri ajal on keelatud päevitamine ja solaarium, nahka ärritavate hooldustoodete kasutamine (konsulteeri erinevate kodus leiduvate toodete kasutamise osas eelnevalt iluterapeudiga), eeterlikke õlisid sisaldavate toodete kasutamine.

Protseduure võib teostada ühekordse hooldusena. Parima tulemuse tagab hoolduskuuri läbimine (kuni 3-4 protseduuri 14-28 päeva järel).

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile