Medical Aesthetics

Teenus

Profhilo biomodelleerimine

Profhilo biomodelleerimine on innovatiivne nahka sügavalt niisutav, toitev ja pinguldav süsteprotseduur, mis parandab naha elastsust, annab võimsa pinguldava efekti ning pidurdab ja vähendab vananemisilminguid.

Profhilo preparaat sisaldab kõrgeimas kontsentratsioonis hüaluroonhapet ja seega on protseduur peamiselt mõeldud kuiva, elastsust kaotanud naha esinemisel.

Profhilo’s sisalduv hüaluroonhape eraldub aeglaselt ja stimuleerib oluliselt kollageeni ja elastiini sünteesi. Seega parandab protseduur naha elastsust, tõstab toonust, silub kortse ja annab nahale nooruslikuma ilme.

Profhilo biomodelleerimise käigus süstitakse näo kindlatesse piirkondadesse määratud hulk toimeainet. Kokku teostatakse 10 süstet – 5 süstet ühele ja 5 teisele näo poolele.

Profhilo biomodelleerimise protseduuri teostatakse ideaalis 2 korda, kuu ajaste vahedega. Tugevalt lõtvunud naha esinemsel võib teostada lisaks ka kolmanda protseduuri.

Protseduure teostame näole, kaelale, dekolteele, kätele. Ühele piirkonnale kulub 2 ml preparaati.

Ravitulemuseks on paranenud naha kvaliteet, mis kestab kuni 6 kuud.

Protseduur on minimaalselt invasiivne ja ei nõua taastumiseks aega. Kliinikust lahkudes saab jätkata enamasti oma tavapäraste igapäevaste tegevustega. Täpsemad juhised annab konsultatsiooni käigus ravi teostav arst.

Vastunäidustused Profhilo biomodelleerimise protseduurile:

  • rasedus ja imetamine;
  • aktiivne herpesviirus näopiirkonnas;
  • palavik, aktiivne haigusepisood.

Protseduuri teostav raviarst küsitleb ja nõustab klienti nii enne kui ka pärast protseduuri.

Protseduuri ei teostata raseduse ja imetamise korral.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile