Medical Aesthetics

Teenus

Kõrvade augustamine

Kõrvade augustamine on väga vana traditsioon ja moodne ka tänapäeval. Tegemist on invasiivse protseduuriga, mis nõuab põhjalikke teadmisi hügieenist ja äärmiselt puhast keskkonda. Kasutame meie kliinikus Studex System 75 augustamissüsteemi, mis tagab täieliku steriilsuse ja kõrge kvaliteedi augustamisel.

Kõrvade augustamisele eelneb kliendi (laste puhul lisaks ka lapsevanema) põhjalik nõustamine.  Esteetilise meditsiini õde selgitab põhjalikult augustamise protsessi ja vastab kõigile protseduuriga seotud küsimustele. Lisaks antakse informatsioon järelhoolduse vajalikkusest ning selgitatakse kuidas tuleb järelhooldust teostada.

Studex System 75 augustamissüsteemi eelised:

  • Kõrvade augustamine ilma tulistamiseta. Nüüd on võimalik tõesti kõrvu augustada, mitte nn. “läbi tulistada”.
  • Augustamine toimub hääletult. Just see lubab meil edukalt augustada ka laste kõrvu, ilma, et see ehmataks last.
  • Spetsiaalne sobiliku nool. Kõrvarõnga nõela osa on spetsiaalse augustamiseks sobiliku noole otsaga. See tagab augustamisel oluliselt väiksemaid valuaistinguid.
  • Augustamisel ei ole võimalik eksida. Augustamine toimub täpselt märgitud punktil, tänu augustamissüsteemi sujuvale liikumisele.
  • Kvaliteetsed nõelkõrvarõngad. Nõelkõrvarõngad on valmistatud kõrge kvaliteedilisest kirurgilisest metallist on hüpoallergeensed ja ei sisalda nikklit. Ehted kaunistatud Swarowski kristallidega, mis muudavad ehted silmapaistvalt kauniks.

Kliinikust on võimalik osta kaasa ka kõrvarõngaid, mis on mõeldud eriti tundlikule ja allergilisele nahale.

Tegemist on hüpoallergiliste kõrvarõngastega, mis ei ole mõeldud kõrvade augustamiseks. Ehted on loodud tundliku nahaga klientidele ning on sobilikud kõrvaaukude paranemise järgseks kandmiseks.

Võta ühendust

Broneeri aeg konsultatsioonile